The Fact About ثبت نام تیزهوشان That No One Is Suggesting

نکته قابل ملاحظه ای که وجود دارد این است که تنها راه دریافت رمز همگام مراجعه حضوری می باشد و هیچ راه الکترونیکی و غیر حضوری برای انجام این امر وجود ندارد.

به محض اعلام زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم، در این مقاله اطلاع رسانی می شود.

۳متقاضیان پس از انجام ثبت نام اولیه با تصویر زیر مواجه می شوند که باید جهت پرداخت هزینه ثبت نام گزینه " تایید نهایی و پرداخت " را انتخاب کنند .

در صورت بروز هر گونه اختلال در روند پرداخت به مواد زیر توجه نمایید.

همچنین، لازم است دانش آموزان داوطلب مدارس تیزهوشان، هزینه ثبت نام آزمون ورودی به این مدارس را جهت ثبت نام در سال را از طریق کارت های بانکی عضو شتاب و به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.

برای این دسته از عزیزان پکیج های مشاوره تحصیلیکو را طراحی کرده ایم که می توانید با خرید آن از هرجای ایران که هستید از طریق تلفن ثابت یا تلفن همراه با کارشناسان تحصیلیکو در ارتباط باشید . برای خرید پکیج های مشاوره تحصیلیکو و استفاده از بسته های تخفیفی کلیک کنید .

۵در ادامه فرم تقاضای ثبت نام آزمون ورودی پایه مورد نظر خود یعنی هفتم یا دهم را ملاحظه خواهید کرد. در این فرم تقاضانامه برخی از اطلاعات به صورت خودکار تکمیل شده و سایر اطلاعات باید توسط شما پر شود. بعد از تکمیل اطلاعات خواسته شده تیک قسمت «مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس را دارم» را فعال کنید.

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان امسال برای پایه های هفتم و دهم به صورت مجزا برگزار می گردد. سوالات تیزهوشان ششم به هفتم این آزمون اینجا را نگاه کن ها، سوالات تحلیلی می باشد کعه برای پاسخدهی به آن آشنایی با سوالات سنجش هوش الزامی است.

سلام وقت بخیر ببخشید اطلاع دارید که در ازمون تیزهوشان امسال به چه تعدادی مبحث محاسباتی هست ؟ ایا اگر بلد نبودم نزدم یا اگر غلط زدم نمره ی زیادی کسر خواهد شد؟

پسرمن موفق به ثبت نام ازمون هفتم نشده و الان به شدت نا امیده

آزمون تیزهوشان​ بر اساس منطقه آموزشی محل تحصیل در سال تحصیلی جاری تعیین خواهد شد.

۳در ادامه وارد صفحه دیگری به شکل زیر خواهید شد. در این بخش نام کاربری شما بر اساس اطلاعات تان نمایش داده می شود و لازم است نقش تان را هم انتخاب نمایید. بر روی کادر مربوطه کلیک کرده و نقش دانش آموز را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که هر دو مرحله ثبت نام اولیه و پرداخت هزینه به صورت اینترنتی می باشد.

به محض اعلام زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان، در این مقاله اطلاع رسانی می گردد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *